Sabancı Öğrenci Sitesi her türlü sosyal ve sportif faaliyetlerin gerçekleştirilebileceği açık ve kapalı tesisleri, güvenlik önlemleri, kaliteli ve konforlu oda ve ortak kullanım alanları, etüt odaları, kafeterya, kuaför, servis hizmeti, fiber internet sistemi gibi öğrencilerin kendilerine yönelik daha pek çok hizmeti bulabilecekleri çağdaş ve modern bir öğrenci yurdudur. Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi  öğrencilerinin dışında Şifa Üniversitesi, Gediz Üniversitesi, Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Celal Bayar Üniversitesi öğrencileri tarafından da tercih edilmektedir.

Genel Bakış
Yönetim

Sabancı Öğrenci Sitesi, (kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurdu ) bünyesinde çalışan güler yüzlü yönetim ve personel kadrosu ile öğrencilerin her türlü istek ve ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde yaklaşmakta ve yardımcı olmaktadır.

7/24 çalışan yönetim kadrosu ve güvenlik personellerinin yanı sıra, temizlik personelleri, bahçıvan, teknik personel, büro ve sekreterlik personelleri de ilgili birimlerde site için gerekli hizmetleri sunmaktadır.

Kız ve erkek öğrencilerin, yurt içerisinde karşılaşabilecekleri herhangi bir sorun karşısında kısa sürede çözüm getiren uzman personellerimiz, öğrencilerin kendilerini en az evlerinde olduğu kadar huzurlu ve güvende hissetmelerini sağlamaktadır.